جستجو

آرشيو مطالب

👈نویسنده : ملیحه باغبان


در بازار کنونی، محتوا در شکل‌های مختلف آن ( متن، کلیپ، اینفوگرافیک و..) به بزرگ‌ترین پیوند دهنده کسب‌‌وکارهای کوچک و بزرگ با کاربران و مشتریان تبدیل شده است. در واقع یکی از عواملی که می‌تواند به تاثیرگذاری و رونق بیشتر کسب‌وکارها بر کاربران منجر شود، محتوای باکیفیت و صادقانه است. به همین دلیل است که شرکت‌ها و حتی استارت‌آپ‌ها  تلاش دارند تا از طریق تولید محتوای تخصصی و رایگان، علاوه بر تأثیرگذاری و ارتباط بیشتر با کاربران و مشتریان خود، سطح وفاداری آن‌ها را نیز افزایش دهند.

پارسی‌جو رسالت خود را بر فراهم‌کردن بستری امن و مطمئن برای جستجوهای اینترنتی کاربران ایرانی، ایجاد سرویس‌های متنوع و کاربردی ( خبر، ویدیو، آوا و موزیک، نقشه، آب‌وهوا، بازار، دانلود، تصویر، ترجمه، استخدام، ورزش)، رفع نیازهای مختلف پارسی زبانان در حوزه وب و پیشبرد دانش بومی و دانشگاهی کشور در این حوزه نهاده است.


منبع:http://parsijoo.ir


چهارشنبه 29 آبان 1398
ادامه مطلب

همه موتورهای جستجوی موجود در اینترنت محدودیت های خاصی را برای جستجو دارند. یکی از این محدودیت ها  قابلیت جستجوی علایمی مثل نقطه، علامت جمع، مساوی، سوال،کوتیشن و غیره هست. هیچ یک از موتورهای جستجوی معروف و پرکاربرد در اینترنت  مثل موتور جستجوی گوگل و یاهو در حال حاضر امکان جستجوی همه علایم را برای کاربران خود ارائه نمی کنند. با توجه به اینکه این علایم کاربردهای خاصی به ویژه در برنامه نویسی دارند لزوم وجود قابلیت جستحوی آنها ضروری می باشد.

موتور جستجوی symbolhound یکی از ابزارهایی هست که در این راستا و برای رفع نیاز کاربران در جستجوی علایم و نشانه ها ایجاد شده است. این موتور جستجو قادر است علایم مختلفی مثل . &, %, را جستجو کند.

همان طور که در تصاویر زیر مشاهده می شود این موتور جستجو  عبارت " 3=2+1" و " . % <"  را بازیابی کرده است.

آدرس: symbolhound.com                            

             

            

چهارشنبه 16 آبان 1397
ادامه مطلب